Fisher Price Eğlen ve Öğren Yaşa Göre Gelişim - Köpekçiğin Eğitici Sofrası (Türkçe)

Ürün Kodu : MP30313
Model FBN24

 Listeme Ekle

Bu üründe 1,80 puan kazanacaksınız!

Paylaşımlarla dolu, lezzetli bir sofra!

Miniğiniz yiyecekleri, yemek takımlarını ve bardakları tepsinin üzerinde bulunan yuvalara yerleştirirken el becerilerini geliştirir. 

Sofra üzerindeki nesneleri yerlerine yerleştirdiğinde, eğlenceli cümleler ve şarkılar ile ödüllendirilir.

Bu sırada paylaşım, sofra kuralları ve yiyecekler hakkında yeni şeyler öğrenir! ("Akıllı" tabaklar, yiyecekleri tanır, üzerinde neyin olup olmadığını bilirler)

Eğlenceli melodi ve şarkılar için müzik düğmesine basın! Köpekçik ve Kız Kardeşi de eğlenceyi (ve yemekleri!) paylaşmak için buradalar - paylaşım ve sofra kurallarını teşvik eden ifadeleri dinlemek için ışıklı düğmelerine basın.

Eğitici Köpekçiğin Sofrası Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisine sahiptir. Her seviye, çocuğunuzun yaşına ve gelişimine uygun farklı sesler, şarkılar ve cümleler içerir.

Seviye 1 | Keşfetme: Bu seviyede, çok sayıda uygulamalı aktivite eğlenceli sesler ve cümlelerle merak uyandırır ve keşfetmeyi ödüllendirir.

Seviye 2 | Teşvik Etme: Bu seviyede bebeğiniz 1. Seviye'den tanıdığı nesneleri bulmasını teşvik eden basit soru ve yönergeleri duyar - başardığında ise ödüllendirilir.

Seviye 3 | Hayal Etme: Bu seviye, çocuğunuz büyüdükçe erken dönem taklit oyununu teşvik eden eğlenceli şarkılar ve cümleler sunar. Böylece hayal gücü gelişir!

 

Yaş Grubu:18-36 Ay


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR