Eğlen Öğren 40 Silinebilir Sayfa Sayılar

Seçili Kitaplarda 4 Al 3 Öde
Ürün Kodu : MP28610
Model 9786055435615

 Listeme Ekle

Bu üründe 0,60 puan kazanacaksınız!

4-5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu yelpaze kitap çocuğunuzun, 1’den 20’ye kadar olan rakamları ve sayıları eğlenerek öğrenmelerini sağlıyor.

Silgili keçeli kalem ve silinebilir sayfalar sayesinde, çocuğunuz sayfaları silip, aktiviteleri istediği kadar tekrarlayabilir.

Bu yelpaze kitap, çocuğunuzun el hareketlerini kolaylaştırmak için rakamları önce büyük, yazısı daha akıcı hale gelince de küçük yazacağı şekilde tasarlanmıştır.

Çocuğunuzun rakamları doğru yazabilmesi için her rakama işaret ve oklar eşlik ediyor (yazım, yıldızla işaretli olan noktadan başlıyor ve ok yönünde noktalarla devam ediyor).

Her sayfada, rakamı yazmaya başlamadan önce rakamı vücuduyla taklit etmesi, diğer rakam ve şekiller arasından doğru rakamı bulması, bir başka arkadaşının sırtına veya avucuna işaret parmağıyla yazması gibi çocuğunuzun dikkatini çekecek küçük oyunlar yer alıyor.

Oyunlar içeren 10 sayfa, rakamların ve sayıların öğrenilmesini sağlıyor. Bu oyunlarla çocuğunuz, resimlerin içine gizlenen rakamları buluyor, yaşını, boyunu ve tarihleri yazmayı öğreniyor.
 

Yaş Grubu:4-5 Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR