Edukids Eğitici KartlarEdukids   Edukids Eğitici Oyun Kartları, konusunda uzman pedagog ve eğitimcilerden destek alınarak tasarlanmıştır. Oyunların konusuyla fazla karmaşık olmaması, çocuğun ister tek başına ister arkadaşlarıyla birlikte grup halinde rahatlıkla oynayabileceği, hafif ve kolay toplanabilir ürünler olmasına dikkat edilmiştir. Kartlardaki resimler, renkler ve kavramlar özenle seçilmiş, oyunlar Türkiye'de üretilmiştir.

 


Edukids Markasına Ait Eğitici Ürünler Neler?

Sanat, spor, kavramlar, nesneler gibi alanlarda farklı stillerde eğitici ürünleri sunan Edukids markası çocuğunuzun bilinçsel ve çevresel algısının artmasına yardımcı olacaktır.
  • - Edukids Sayılarla Eşleştirme
  • - Edukids Hikayeli Yapboz
  • - Edukids Tan Sağtürk Bale Kartları
gibi eğitici ürünlerle daha önce tanışmadıysanız bu ürünlere bir göz atmanızı tavsiye edilir. Bu eğitici ürünleri kullandığınızda çocuğunuzla iletişim kalitenizdeki değişimi fark edeceksiniz.
 

Edukids Eğitici Oyun Kartları Ne Gibi Fayda Sağlamaktadır?

Edukids eğitici oyun kartları işitme , görme, dokunma gibi duyuların desteklenmesi sağlanarak çevre algısının gelişmesini sağlamaktadır. Ebeveylerin ve çocukların iletişimini güçlendirmesinde büyük rol oynayan Edukids eğitici oyun kartları pedagoglar tarafından da önerilmektedir.
 

Edukids Zıt Kavramlar Kaç Yaş için Uygun?

Çocukların zihinsel çalışma yaparken konuşma becerilerini destekleyen, mantıkyürütme ve yaratıcı düşünme fonksiyonlarını güçlendiren Eduskids zıt kavramlar oyun kartları 2 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Küçük yaşlarda çocuğunuzu Edukids zıt kavramlar oyun kartları ile tanıştırarak birçok nesne, varlık ve kavram hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayacaksınız. Bunun yanı sıra Edukids zıt kavramlar oyun kartları parça bütün ilişkisi kurma becerisini geliştirmeleri yönünde yardımcı olacaktır.
 

Duracell Şarj Edilebilir Pil Kaç Saat Şarj Edilmeli?

  • - Edukids Bebeğimin İlk Oyun Kartları
  • - Edukids Kelimelerin Oyunu Hecelerin Uyumu
  • - Edukids Oluşum Sıralama
çocuğunuzun farklı alanlardaki gelişimlerini desteyen en iyi oyun kartları sırasının başında yer almaktadır. Bu oyun kartlarını küçük yaşlardan itibaren kullanmanız bu gelişim evresinin kalitesini arttırmanıza yardımcı olacaktır.
 

Eğlenceli Edukids Ürünleri Nerede Satılır?

Çocuğunuzla iletişim kalitenizi arttıran, eğiti aynı zamanda eğlenceli Edukids ürünlerine Mucit Panda ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Çocuğunuza uygun ürünler sizler tarafından Mucit Panda’da keşfedilmeyi bekliyor.