Kategori FiltresiDuracell Pil Duracell  
Duracell
 

 


Duracell Pil Kaç Tl?

Duracell piller farklı fiyat aralıklarında her bütçeye uygun seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Şarj edilemez piller indirimsiz 20 TL – 50 TL fiyat aralığında çeşitlenirken, şarj edilebilir piller indirimsiz 20 TL – 80 TL fiyat aralığında değişmektedir.
 

Duracell 9 V Pil Kaç Amper Verir?

Duracell 9 V pil formatı 0,55 amper olup yeniden şarj edilebilir biçimde mevcuttur. Duracell 9 V pil 1604A ANSI/NEDA name sahip olup kapasitesi 0,55 amperdir.
 

Duracell 9 Volt Pil Kaç mAh?

Duracell 9 volt pil 170 mAh kapasitede olup depoladığı enerji miktarı aynı volttaki diğer pillere göre oldukça iyi bir performans göstermektedir.
 

Duracell Şarj Edilebilir Pil Kaç Saat Şarj Edilmeli?

Günlük yaşantınızda kullandığınız cihazlar farklı enerji ihtiyaçlarına sahiptir. Duracell pil çeşitleri az ya da çok enerji ihtiyacı olan farklı cihazlar için onlara uygun yüksek hızlı şarj olan piller ile sizlere güvenilir bir şarj edilebilir performansı sunar. Elektrikli dış fırçası, tıraş makinesi gibi cihazların pilleri 15 dakikada hızlı şarj edilebilirken, 2 AA pili 45 dakikada ve 4 AA pilini ise yalnızca 4 saatte şarj edilme özelliklerinde olup hızlı ve güvenilir güç sağlar.
 

İndirimli Duracell Pil Fiyatları Ne Kadar?

Duracell pil fiyatları, pilin şarj edilebilir olması ya da olmaması, pilin kapasitesi, pakette bulunan pil adedi gibi parametrelere göre çeşitlilik göstermektedir. Duracell alkalin AAA ince kalem 4’lü paket piller indirimli fiyatı ortalama 10 TL iken 10’lu paketi ortalama 30 TL’dir. Şarj edilebilir duracell pil fiyatları diğer pillere göre daha pahalıdır. Duracell şarj edilebilir AAA 2’li paket piller indirimli fiyatı ortalama 30 TL’dir. Aradığınız pil çeşitlerini indirimli duracell pil fiyatları seçenekleriyle erişebilirsiniz..