img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Keşif Yılları - Kreş ve Anaokulu Dönemi (Hedvig Montgomery)

Ürün Kodu: MP34836
Model 9786051981932
%20
170,00 TL 136,00 TL
24 Saatte Kargoda
Mucit Panda Öneriyor

Sayfa Sayısı : 248 Sayfa
Kitap Boyutu : 15 cm * 21 cm
Yazarı: Hedvig Montgomery
Çeviren: Banu Gürsaler Syvertsen
Yayın Tarihi: Ağustos 2021
 
26 Dile Çevrilen Anne Baba Sihri Serisinden
Bebeklikten çocukluğa geçiş, gelişimsel alanların her birinde atakların yaşandığı, çocuğun becerileri kadar ihtiyaçlarının da gözetilmesinin elzem olduğu çalkantılı bir süreçtir.
Çocuğunuzun duygular denizine yelken açtığı bu ilk yolculuğunda güvenli liman sizsiniz; aranızdaki bağı inşa edip kendini güvende hissettirecek ve onunla birlikte yürüyecek olan, sizsiniz.
 
Anne Baba Sihri ve Hoş Geldin - İlk İki Yaşın Sihri ile ülkemizde de önemli bir okur kitlesi edinen ünlü psikolog ve aile terapisti Hedvig Montgomery, Keşif Yılları’nda 2-6 yaş dönemini kapsayan kreş ve anaokulu yıllarına odaklanıyor.
 
Montgomery bu kitabında, çocuğun öğrenme sürecine eşlik etme, teknolojik alet kullanımı, dönemsel krizler, kardeş ve akran ilişkileri, inatlaşma, çocuğun duygularını görme, sınır koyma ve rehberlik etme gibi zorlayıcı pek çok alanda ebeveynlere ışık tutacak önerilerini yalın ve içten bir dille sunuyor.
 
Keşif Yılları, zorlandığımız konu ne olursa olsun, bağ kurmaktan daha kolay ve şefkatli bir yolun olmadığını fark etmemiz için harika bir yol gösterici.

 

Yaş Grubu:2+ Yaş