img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Olimpos Kahramanları - Kayıp Kahraman

Ürün Kodu : MP41915
Model 9786051119298
  Tükendi!  

Sayfa Sayısı : 552
Kitap Boyutu : 13 x 19 cm

Yunan efsaneleri günümüzde yaşamaya devam ediyor! Percy Jackson ve Olimposlular macerasından sonra yepyeni bir seri başlıyor: Olimpos Kahramanları.
İlk beş kitabın sonunda, büyük bir savaşın ardından Melez Kampı'nda bıraktığımız dostlarımız, yeni melezlerle birlikte yepyeni bir serüvene adım atıyorlar. Ancak büyük bir sorun var: Percy Jackson kayıp!
İşte Olimpos Kahramanları serisinin ilk kitabı Kayıp Kahraman'da tanışacağımız üç yeni melez: JASON'ın bir sorunu var. Hafızasını tamamen kaybetmiş.

Jason buraya nasıl geldi? Burası neresi? Hatta Jason kim? Hiçbir şey bilmiyor ama bir şeyden çok emin. Bu işte bir terslik var. PIPER bir sır saklıyor.
Ünlü bir kişi olan babası üç gündür kayıp. Jason ve Leo'yla birlikte Melez Kampı adlı bir yere götürülüyor.
İçinden bir his burada her şeyin açıklamasını bulacağını söylüyor ama her şeyi öğrenmek isteyip istemediğinden emin değil. LEO çok becerikli. Melez Kampı'na yerleştirildiği, alet edevatla dolu kulübeyi görünce kendini hemen evinde hissediyor.
Kulübe arkadaşları, bir tanrının oğlu olduğunu iddia ediyor. Bunun sürekli hayaletler görmesiyle bir ilgisi olabilir mi acaba?

Yaş Grubu:6+ YaşÇOK SATANLAR