img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ceylin ve Mustafa

Ürün Kodu : MP42125
Model 9786050955828
  Tükendi!  

Sayfa Sayısı : 112
Kitap Boyutu : 13 x 19 cm
Yazar : Banu Savu

Teknolojinin hayatımızı ele geçirmesine engel olabilir miyiz? Peki ondan uzak kalmak gerçekten mümkün mü? Ceylin ve Mustafa’nın dostluk serüveninde bu soruların cevaplarını bulacaksın…
Ceylin, telefonuna tutkuyla bağlı olan öğrenciler arasında en popüler isimlerdendi. Sosyal medyada yaptığı havalı paylaşımlar onu tam bir fenomen haline getirmişti.
Arkadaşlarıyla mesajlaşırken parmaklarının ulaştığı hız ünlü piyanistlerle boy ölçüşebilirdi. Fakat Ceylin telefon sahibi olduğu son altı ayda dikkatini toplamakta zorlanmaya, çevresinde olup bitenlerle daha az ilgilenmeye başlamıştı. Çünkü yarattığı sanal dünya ona gerçek dünyadan daha eğlenceli geliyordu.
Bulunduğu yerden ayrılmak ve bir an önce telefonun içindeki büyülü dünyaya geri dönmek istiyordu.
Ancak yaz tatilinin başlamasıyla Ceylin’in hayatında önemli bir değişiklik olacak, istemeyerek gittiği resim dersleri sırasında kendini çok etkileyici bir maceranın içinde bulacaktı.
Ceylin, Mustafa’nın yardımıyla gerçek dünyanın renklerini yeniden fark edecek, Mustafa ise modern dünyanın hızını yakalamak için Ceylin’in uzattığı eli sımsıkı tutacaktı.


ÇOK SATANLAR