Doddl
Bebekler için En İyi Doddl Ürünleri Nelerdir?

Büyükler için tasarlanan çatal, kaşık, bıçak gibi ürünlerin tam dolduramama, yemeği kesememe ya da saplayamama, kavraması zor olduğu için ağza götürürken dökülmesi gibi nedenlerden dolayı bebekler için hiç de kullanışlı olmadığı hususuna bütün ebeveynler şüphesiz katılacaktır. İşte Doddl çatal kaşık bıçak setleri Doddl ürünlerinin en iyi, sevilen ürünleri olarak annelerin favorisi arasında yer almaktadır.
 

Doddl Çatal Kaşık Bıçak Seti Kaç Yaş için?

Annelerin, babaların yardımına yetişen Doddl çatal kaşık bıçak seti, 1-5 yaş aralığındaki çocuklar için uygun olup, bu yaş aralığında çocukların yemek yeme macerasını oldukça kolaylaştıracaktır. 1-5 yaş aralığındaki el göz koordinasyonun gelişim göstermesi gibi nedenlerden dolayı büyükler için kullanılan çatal, bıçak ve kaşıklar çocuğunuzun yemekleri almasını zorlaştırmaktadır. Doddl çatal kaşık bıçak seti bu etmenleri göz önünde bulundurarak, çocuk gelişim uzmanlarıyla birlikte tasarlanmıştır. Çocuklarınız minik elleri ile kolaylıkla kavrayarak kullanabileceği Doddl çatal kaşık bıçak seti ürünleri yemek saatini eğlenceli bir hale dönüştürecektir.
 

Doddle Bebek Ürünleri Neyden Yapılır?

Doddle bebek ürünleri olan çatal, kaşık ve bıçağın sapı termoplastik polimer ve termoplastik elastomerden olup uçları ise paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bebeklerinizin el becerilerine uygun formda üretilmiş olan bu ürünler aynı zamanda bebeğinizin sağlığı açısından da gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz malzemeler kullanılarak üretilmiştir.
 

Doddle Çatal Kaşık Bıçak Seti Fiyatları Ne Kadar?

Doddle çatal kaşık bıçak seti almak isteyen ebeveynler bu sete 250 TL gibi fiyat ile sahip olabilirler.
 

Doddl Ürünleri En Uygun Hangi Siteden Alınır?

Doddl markasının kalite ürünlerine en uygun ve kolay şekilde Mucit Panda ile ulaşabilirsiniz. Aradığınız Doddl ürünlerine güvenilir adresin ismi olan Mucit Panda vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.