Okul Öncesi Kare Kare Mozaik Kodlama 1. Seviye

4-6 Yaş

4,8 (6 Yorum)

Ürün Kodu : MP32171
Model ABEGHLS5
66,12 TL
53,56 TL  
9 X 7,08 taksit seçenekleri ile

Sepette %19
İndirimli Fiyat24 Saatte Kargoda Tükenmek Üzere
 Listeme Ekle

Bu üründe 0,60 puan kazanacaksınız!

Sayfa Sayısı: 80 yaprak 40 sayfa tek yönlü
 
Erken yaşlarda temel becerileri geliştirmek için hazırlanan bu kitap, çocuğunuzun okula hazırbulunuşluk düzeyini artırmanın en keyifli yolu.
 
Uzmanlar eşliğinde hazırlanan kare kare mozaik kodlama aktiviteleri çocuklarda; ince motor gelişimi, el-göz koordinasyonu, problem çözme, görsel ayırt etme, düşünme becerisi, mekansal hayal gücü, dikkat ve odaklanma, matematiksel beceri gelişimi ve analitik düşünme becerisine katkı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.
 
Bu kitaptaki koordinatlı mozaik kodlamalar, çocuklarda yer ve yön kavramını geliştirir ve harita bilgisine katkı sağlar.
 
Dikkat atölyesi yayınları kare kare mozaik kodlama kitabındaki birbirinden eğlenceli aktivitelerle eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.
 
Ailelere, Öğretmenlere ve Eğitimcilere Bir Not
Çocukların aktiviteleri keyifli bir şekilde yapabilmesi için öncelikle aktivite hakkında bilgi verin, daha sonra nasıl yapılacağını göstermek için bir aktiviteyi birlikte yapın. Aktiviteleri yaparken sessiz bir ortam oluşturun ve mümkünse bir masada yapın. Çocukları, çıkartmaları özenle çıkarması ve doğru yere doğru şekilde yapıştırmaları için teşvik edin. Bu uygulama şekli, çocukların çıkartmaları rastgele herhangi bir yere yapıştırmalarını  engeller ve bundan sonraki etkinliklerde çıkartmaları doğru yere yapıştırmayı öğrenmesine katkı sağlar. 
 
Bu kitap, bir ders aktivitesi değil. Çocuğun gelişimine katkı sağlayacak bir oyun niteliğindedir. 
 
Mozaik kodlama çalışmaları; çocuklarda ince motor gelişimi, dikkat ve odaklanma, hayal gücü, yer ve yön kavramı, matematiksel beceri gelişimi gibi konularda etkilidir. Hücrelerdeki kareleri boyamak hem resim yapma becerisini hem de mekansal hayal gücünü geliştirir. 
 
Aktiviteler her gün düzenli olarak 4 ve 5 yaşındaki çocuklar için en fazla 15 dakika, 6 yaş için en fazla 20 dakika, birinci sınıf öğrencileri için ise en fazla 30 dakika uygulandığı takdirde daha verimli sonuçlar alınabilir. Bu kitaptaki aktiviteleri yaparken çocuğunuz ile bağ kuracak ve onlarla nitelikli zaman geçirmenin en kolay yolunu elde edeceksiniz. Bu yüzden, bu özel ve heyecan verici anın tadını çıkarın! 
 
Birbirinden farklı etkinliklerle eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

 

Yaş Grubu:4-6 Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(6)
Yorum Yıldızları(18)
Yorum Yıldızları(3)
Yorum Yıldızları(4)
Yorum Yıldızları(2)

Bilgi Avcısı

100,00 TL 70,00 TL 30%
Yorum Yıldızları(1)