5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Bilsem Zeka Açan Sorular 2. Seviye Bilişsel Beceri Gelişimi

Ürün Kodu: MP43237
Model 9786257928991
%10
157,00 TL 141,30 TL


24 Saatte Kargoda
Tükenmek Üzere

Sayfa Sayısı : 82
Kitap Boyutu : 22 x 27 cm
Yazar : Hüseyin Demir
Basım Dili : Türkçe

Yarının geleceği öğrencilerimiz için hazırlanmıș olan "Bilsem Zeka Açan Sorular” kitabında dikkat ve odaklanmayı üst düzeye ulaștırarak daha önceden öğrenilen bilgiyi analiz etme ve sentezleme așamalarıyla zeka sorularını çözmeleri hedeflenmiștir.
Bilgiyi eğlenceli hale getiren bu kitap; kendine güvenen, öğrenmeye meraklı, akıl yürütebilen öğrencilerin yetișmesini sağlayacaktır. Her bir soruyla öğrencinin, önceden öğrenilen bilgiyi kullanarak soruya odaklanması, önceden öğrenilen bilgilerle yeni bilgilerin çıkarımını yaparak analiz etmesi sağlanmıștır.

Bu kitapta yer alan sorular; öğrencinin karșılaștığı zorluklarla mücadele edebilmesi, karșılaștığı zorluğu tüm boyutlarıyla inceleyebilmesi ve öğrendiklerini sosyal yașama aktarabilmesi için tasarlanmıștır.
Zeka açan sorularla; öğrencilerin eleștirel düșünme becerisini geliștirerek duyduğu, okuduğu ve gördüğü kavramları, olayları farklı açılardan ele alarak değerlendirebilmesi amaçlanmıștır.

Uzmanlar tarafından hazırlanan Bilsem Zeka Açan Sorular kitabı Milli Eğitim Bakanlığı‘nın yaptığı BİLSEM sınavına uygun olarak hazırlanmıștır.
Ayrıca bu kitaptaki sorular, BİLSEM sınavının ilk așaması olan grup tarama uygulaması ve ikinci așaması olan bireysel değerlendirme bölümünde sorulan sorulara benzerlik göstermektedir.

Unutmayın!
Bașarıyı kalıcı hale getirmek için tekrar çok önemlidir.
Bu kitapta yer alan farklı soru tipleri bol bol tekrar yapmanıza ve zekanızı açmaya katkı sağlayacaktır.
 

Yaş Grubu:6+ Yaş