img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

İlkokul Mantık ve Muhakeme 1.Sınıf Seti

Ürün Kodu: MP36668
Model 152.A.MAN.01.001
350,00 TL
Para Puan Bu üründen 3,50 TL değerinde Panda Puan kazanacaksınız.


24 Saatte Kargoda

Günümüz dünyasında her geçen gün bilgi kendisini yeniliyor.
Bu yenilenme sürecinde; okuyan, okuduğunu anlayan, anladıklarını düşünme süzgecinden geçirerek bir karara varabilen bireyler, bir adım önde ilerliyor.
Mantık ve muhakeme kitaplarını hazırlarken hedefimiz; sorgulayan, farklı görüşleri değerlendirip doğruyu arayan, kendi farkındalıklarını fark edebilen yeni nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak olmuştur.
 
Kendi alanında uzman bir ekiple, yoğun bir çalışma sonucu ortaya çıkan mantık ve muhakeme kitapları serisi; öğrencilerin akıl yürütme, problem çözme, üretken düşünme, işlem becerisi, eleştirel düşünme ve dikkat odaklanma gibi kazanımların gelişimini desteklemektedir.
İlkokul çağlarında en üst seviyede olan üretken düşünme yeteneğini farklı tür etkinliklerle geliştirmeyi hedefleyen bu seri; mevcut müfredatta bulunan kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
Derslere ait bu kazanımlar tek tek değerlendirilerek etkinlikler oluşturulmuş, mantık ve muhakeme penceresinden bakarak, öğrencileri yeni nesil ölçme değerlendirme sistemine hazırlamak amaçlanmıştır.
Araştıran sorgulayan öğrencilerin bakış açılarına katkı sağlamayı hedefleyen etkinlikler, bireyin kendi yetenekleri doğrultusunda ortaya koyduğu cevaplar ile yeteneklerini pekiştirecek ve hayallerine giden bu uzun yolda rehber olma niteliği taşıyacaktır.
 
Her bir etkinliği ilgili yaş grubunda denenmiş ve uzmanlar tarafından değerlendirilerek siz değerli çocukların beğenisine sunulmuş olan mantık ve muhakeme serisi, daha güzel yarınlar için sizlerle…

 

Yaş Grubu:7+ Yaş