5.Sınıf PAT-PRO Matematik Seti (Analiz – Sentez)

Ürün Kodu : MP32788
Model 9786050677386

 Listeme Ekle

Bu üründe 1,00 puan kazanacaksınız!

PAT-PRO 5. sınıf serisi anlaşılır olması, rahat programlanabilmesi ve dönüş almada düzeni sağlamak için Analiz ve Sentez şeklinde iki kitap olarak tasarlanmıştır.
Analiz kitabımız, konular hakkında gerekli olan anahtar bilgileri verip, basit alıştırmalar ile konunun algılama basamağını geliştirmeyi hedeflemiştir. Parçalar halinde kazanımlar içeren soruları ile yeni nesil soruları çözebilme mantığını oluşturmayı amaçlamaktadır. 
Algılama basamağında konunun, özel notlar ve örneklerle dikkat etmeniz gereken yerleri belirlenmiştir. Bölüm sonlarındaki testler ve ünite değerlendirme testleri ile konular hakkındaki algılama-dikkat-mantık alt alanlarının geliştirilmesi hedeflenmiştir.
Yeni nesil soruları çözebilmeniz için etkin biçimde kullanmanız gereken alt alanlar algılama-dikkat-mantık-akıl yürütme-işlem becerisi şeklinde sıralanır. 
 
PAT-PRO 5. Sınıf kitapları bu şekilde parçadan bütüne mantığıyla hazırlandığı için kitabı tamamladığınızda yeni nesil sorulara artık farklı açılardan bakıyor olacaksınız. Bu alt alanlara hakim olmak okul hayatınızda da başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bilgi sahibi olmadan soru çözmek doğru sonuçlar vermeyeceği için analiz kitabımız soruları çözmek için gerekli olan anlamlı bilgiyi size sunan benzersiz bir kaynaktır. İyi soru çözdürme amacımızı, iyi soru sorma amacımızın önünde tuttuğumuz için elinizdeki kaynak yalnızca sınav maratonunuz da değil okul hayatınızda da etkin ve yetkin bir kaynak olacaktır.
İdeallerinize ulaşmada yayınlarımızın sizlere yardımcı olması dileğiyle…

Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yedi Günde Çarpım Tablosu 7/24

Alıştırma Kitabı

42,50 TL 34,90 TL 17%
Yorum Yıldızları(7)
Yorum Yıldızları(1)
Yorum Yıldızları(15)
Yorum Yıldızları(5)
Yorum Yıldızları(5)

Atlas Etkinlik Kitabı

54,00 TL 37,80 TL 30%
Yorum Yıldızları(1)