Crazy Aaron's Thinking PuttyCrazy Aarons  

Küçüklere eğlenceli oyuncak, büyüklere ise tam bir stres giderici düşünen macun Crazy Aaron's Putty World Crazy Aaron's Thinking Putty bilimi eğlenceli hale getirir. Eviniz veya ofisiniz de birer Crazy Aaron's Putty World laboratuvarı olabilir. Macun bilimini deneyimleyin, fizik dünyasını keşfedin! Patentli ve ödüllüdür.

Crazy Aaron'un Süper Manyetik Serisi, bilim dünyasından ilham alınarak geliştirildi... Sihirli Manyetik Serisi ile büyüleyici bir dünyaya adım atın! Manyetik Oyun Hamurları

Isıya Duyarlı Serisi, termokromik yani renk değiştirme özelliği ile herkesi şaşırtır!
Sıvı görünümü ile sizi karşılayacak olan Crazy Aaron's Thinking Putty Kristal, elinize aldığınızda bulutumsu bir buzlu cam görünümü kazanır...

 


Crazy Aaron's Thinking Putty Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Rengarenk seçenekleri ve eğlenceli oyun süreci ile dikkatleri üzerine çeken Crazy Aaron's Thinking Putty ürünleri, sayfamızdaki kategoride yer alır. Macun bilimini benzersiz oyunlarla birleştiren bu ürünler hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çeker niteliktedir. Mıknatıs yönünde hareket eden macunlar, esneyerek istenilen şekillere girebilir. Tüm Thinking Putty ürün çeşitleri, macunların uzun süreler boyunca saklanmasını sağlayan özel kutuları içerisinde gelir.
 

Crazy Aaron's Ürünleri Hangi Yaş Grubu İçin Uygun?

Oyun süreci boyunca çeşitli kullanım önerilerine dikkat edilmesi gereken Crazy Aaron's ürünleri önerilen yaş grubu, sekiz ve üstüdür. Bu yaş gruplarındaki çocukların merak ve heyecan duygularını uyandıran oyuncaklardır. Aaron's Thinking Putty formüllerinin toksik içeriklerinin bulunmaması, çocukların kullanımı için gönül rahatlığıyla tercih edilmesini sağlar.
 

Crazy Aaron's Manyetik Oyun Hamurları Özellikleri Nelerdir?

Aaron's Thinking Putty oyun hamurları arasında, ışıkta parlama özelliğine sahip seçenekler bulunur. Işıkla beslendikten sonra karanlıkta bırakılan Crazy Aaron's macunları, çevreye parlak bir görünüm yayar. Sıkılaştırılıp top haline getirilen Crazy Aaron's Thinking Putty, zıplatılarak oynanabilir. Kırıp parçalara ayırdığınızda bile kolayca birleşen esnek bir dokusu bulunur. Çocukların motor becerilerini geliştirmeleri için ideal bir oyuncak niteliğindedir.
 

En Çok Tercih Edilen Thinking Putty Ürünleri Hangileri?

Eğlenceli renk seçenekleri, Crazy Aaron's Thinking Putty ürünlerinin popüler olmasını sağlayan özellikleri arasındadır. En çok tercih edilen Thinking Putty renkleri arasında, altın, gümüş, mavi, siyah, kırmızı, pembe ve yeşil bulunur. Tüm Thinking Putty renklerine göz atmak için kategorimizdeki ürünleri sıralayabilirsiniz. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kapsamlı kategori içerisinden istediğiniz tüm renklere ulaşabilirsiniz.
 

Crazy Aaron's Thinking Putty Ürün Fiyatları Ne Kadar?

Kuruma, yıpranma, bozulma gibi özellikleri bulunmayan Aaron's Thinking Putty ürünleri, uzun süreli bir oyun süreci sağlar. Bu uzun süreli oyun sürecine uygun fiyat aralıklarıyla Mucit Panda’dan ulaşabilirsiniz. Crazy Aaron's ürünlerine özel indirim fırsatlarını, kategorimizden görüntüleyebilirsiniz. Kırk ve doksan gram gibi farklı hacimlere sahip kutular şeklinde satılan ürünler bulunur. Ürünlerin fiyat aralıklarının değişmesinde rol oynayan hacim miktarlarını, bilgileri arasından öğrenebilirsiniz.