Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Sepeti

Ürün Kodu : MP35314
Model 17294

 Listeme Ekle

Bu üründe 0,63 puan kazanacaksınız!

Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir.
Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir.
Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır.
Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir.
Bir köpek yavrusu şeklindeki bu süper sepet bebeğinizin tam bir güvenlik içinde oyun oynaması için tasarlanmış 6 adet Clemmy yumuşak bebek bloğu içerir.
Ayrıca bir Clemmy karakterine sahiptir; birlikte şahane öyküler yaratmak için sevimli bir köpek yavrusu.
Yumuşak Clemmy bebek blokları el becerilerini ve fiziksel koordinasyonunu geliştirerek, duyusal keşifleri körüklemek için ideal parçalardır.
Yumuşak, güvenli, toksik madde içermeyen, hoş kokulu ve yıkanabilir malzemeden üretilmiştir.

 

Yaş Grubu:6+ Ay


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR