5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Duyusal Aktivite Masası 17704

Marka :
Ürün Kodu : MP43507
Model 17704
  Tükendi!  

Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir.

Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir.
Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır.
Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir.

Clemmy bloklarının yumuşak dünyasında neşe dolu anlar sunan harika bir aktivite masası!
Küçük ev yumuşak bloklar için kullanışlı bir kutu vazifesi görür, çatısındaki yuva ise blokları dizmek için mükemmeldir.
Blokları almak veya üst üste dizmek bebek için başka bir eğlence sebebidir.
Aktivitelerden biri de Clemmy bloklarının hareket etmesini sağlayan mancınıktır. Dişliler ise blokların üzerine dizildiği dönme dolabı döndürür.

Bebek, yuvaları kullanarak Clemmy bloklarını masanın ayaklarındaki boşluklara bırakabilir ve sonra oradan alabilir.
Bir yandan da süreç içerisindeki neden sonuç ilişkisi üzerine düşünmeye başlar.
Mancınıkla oynamak için “yumuşak” çekici kullanabilen veya Clemmy bloklarını yuvalara daha kolay yerleştirebilen bebeğin el becerilerini herekete geçiren yerine yerleştirmek aktiviteleri içeren bir kitapçık içerir.
Yumuşak dolgulu ve kabartma dokulu yüzeyleri sayesinde duyusal gelişmeyi destekleyen detaylı bir oyundur.
Bebeğin ayaktayken de oyun oynayarak denge ve motor becerilerini kullanması için idealdir.
 

Yaş Grubu:12+ AyÇOK SATANLAR