5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Clementoni Mekanik Laboratuvarı - Nasa Mars Keşif Aracı 75070TR

Marka :
Ürün Kodu : MP43532
Model 75070TR


  Tükendi!  

NASA’nın heyecan verici Mars keşiflerinde kullandığı çağın ötesindeki keşif ve ulaşım aracı. Yana yatan ön ve arka tekerleklere ve mini bir keşif aracına sahiptir ve motorla çalışan bir modeldir.
Her seferinde farklı bir zorluk sunarak çocukları düşünmeye ve olası çözümleri ve kurulum seçeneklerini bulmak için hayal kurmaya teşvik ederken eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar.
Yaratıcılığı ve hayal gücünü destekleyen büyük bir yapı laboratuvarıdır. Başından sonuna kadar titizlik ve konsantrasyon isteyen bir oyun deneyimi sunar.

Çeşitli parçaları bileştiren çocuk fikirlerini test edebilir ve elde ettiği sonuçların doğru veya geliştirilebilir olmasına bakarak fikirlerini somut bir şekilde kanıtlayabilir.
Resimli kullanım kılavuzu dışında, çocuğun çeşitli kurulum aşamalarını basit ve eğlenceli bir biçimde açıklayan ek interaktif 3 boyutlu talimatlarını keşfedeceği, 20 ayrı modele sahip bir uygulama içerir.

Geniş parça çeşitliliği, tam oturan ara bağlantı parçaları ve parçaların uyarlanabilirliği, çocuklara aynı parçaları kullanarak birden fazla model inşa etme olanağı tanır.
Kapsamlı bir oyun deneyimi; parçaları birleştir, mekanizmaları yeniden inşa et ve aracını harekete geçirerek çok sayıda uzay macerasına atıl.
 

Yaş Grubu:8+ YaşÇOK SATANLAR