5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Clementoni Crazy Chic - Moda Koleksiyonu

Marka :
Ürün Kodu : MP37433
Model 18666
  Tükendi!  

Yılın defilesini düzenlemeye hazır mısın?
Gerçek bir modacı olmak için malzemelerin ve aktivitelerin de var: Şekilleri, mankenleri, desenleri ve kumaşları kullanarak kendi rüya koleksiyonunu yarat!
 
Kızların hayal güçlerini serbest bırakmalarına veel aktiviteleriyle denemeler yapmalarına olanaktanır, moda dünyasına ilk adım için kolay veeğlenceli bir yoldur.
Tüm yaratımların bir tasarımdan,kompozisyondan ve bir üretim süreci sonucundaortaya çıktığını öğreten elbiseler, desenler vegerçek bir modacının yerine geçmek için gerekendiğer her şey burada.
Kendi yaratımlarını paylaşmak en az tasarım aşaması kadar önemlidir. Harika bir defile düzenlemek ve koleksiyonunu tanıtmak için her şeyin hazır ve eksiksiz olması gerekir.
 
Kartondan Crazy Girls şekilleri üzerine yapıştırılan çıkartmaların dışında, kolay talimatlar sayesinde mankenlerin üzerine kolayca tutturabileceğin, önceden kesilmiş kumaşlar da sete dahildir.
Frotaj tekniği ile kişiselleştirilen ana çizgiler, ev içi malzemelerden kumaş parçalarını kesmekte kullanılan kartondan modeller ve elbiseleri isteğe göre düzenlemek için küçük detaylar içerir.
Hem çıkartmalar ve ana çizgilerle süslenen kartondan Crazy Chic şekilleri hem de kumaştan elbiseler giydirilen manken, defileyi başlatmak amacıyla, hareket eden platformun üzerine yerleştirilebilir.

 

Yaş Grubu:7+ YaşÇOK SATANLAR