5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Clementoni Crazy Chic - Mesaj Bileklikler

Marka :
Ürün Kodu: MP35352
Model 18634

Crazy Chic, güzellik alanında hayal gücünü ve yaratıcılığı geliştirerek takı tasarımı ve yeni stil fikirlerinin yaratılması için tasarlanan, 6 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilmiş oyunlar grubudur. 
Güzel, orijinal ve eğlenceli Crazy Chic serisindeki tüm oyunlar, gerçekçi olmaları için en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. 
Crazy Chic sayesinde, moda ve güzellik ile ilgilenen çocuklar el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirerek tamamen güvenli şekilde vakit geçirirler.
Üstüne adınızı veya en sevdiğiniz sözcük veya mesajları yazabileceğiniz, yaratıcılığın tam bir ifadesine ve benzersiz bir stile izin veren canlı ve renkli bilezikler.
Oyun seti kendi mesajınızı yazabileceğiniz renkli harfler içerir: Siyah zemin üzerine beyaz harfler ve beyaz zemin üzerinde renkli harfler.
Bileşenin renkler yelpazesi, küçük kızlara ilham vermek için günümüzün moda trendleri temelinde dikkatle seçilmiştir.
Set, tasarımların saklanması için bir kaba ve kullanılmayan boncuklar için bir takı standına dönüşerek hiçbirinin kaybolmamasını ve yaratıların her yerde yapılabilmesini sağlıyor.
Bu oyun seti; küçük kızları, yaratıcılık ve hayal güçlerini kullanarak farklı takı kombinasyonlarıyla denemeler yapmaya ve bir yandan da el becerilerini geliştirmeye teşvik ediyor.

 

Yaş Grubu:7+ Yaş