Clementoni Baby Yazı Tahtası

Ürün Kodu : MP35331
Model 17660

 Listeme Ekle

Bu üründe 2,70 puan kazanacaksınız!

 

Çocukların yazma öncesi becerilerini, el becerilerini ve el-göz koordinasyonlarını çalıştırabilmeleri için orijinal çıkarılabilir cetvellere ve şablonlara sahip çizmeyi ve yazmayı öğreten renkli bir tahta.
Tahta ayrıca çocukların ezgiler ve çok sayıda farklı ses efekti dinleyebilmeleri için eğlence dolu bir müzik etkinliği set görevi de görüyor.
Küçük çocuklar için tasarlanmış ilk eğitimsel elektronik tahta. El hareketlerini kolaylaştıran ve yönlendiren tümleşik elemanlar sayesinde çocukları
çizimle tanıştırmak için mükemmel bir yardımcı.
Çocukların dikkatini toplayan müziğe, seslere ve ışık efektlerine ek olarak, sadece bilişsel yeteneklerin değil, ince motor becerilerinin de gelişimine yardımcı olan mekanik etkinliklere sahiptir.
Her bir düğme, parça ve etkinlik, oyuncağı çocuk için daha kolay ve ilgi çekici hale getirecek şekilde dikkatle tasarlandı.
Tahtanın yan taraflarındaki yönlendirici elemanlar etkinlikler sırasında çocuklara yardım eder, ilk çizimlerinde ustalaşmalarına ve şekiller yapmalarına yardımcı olur.
Bu kaliteli ve tamamen emniyetli ürün, dikkatle oluşturulmuş detaylardan, titizlikle tasarlanmış etkinliklerden ve özenle seçilmiş renk şemasından da anlaşılacağı üzere tamamen İtalyan tasarımıdır.

Yaş Grubu:18+ Ay


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(3)

Fisher Price Renkli Halkalar

54,99 TL 49,49 TL 10%
Yorum Yıldızları(2)

Melissa and Doug Ahşap Çilingir Tahtası

İnce Motor Becerisi

479,90 TL 431,91 TL 10%
Yorum Yıldızları(4)
Yorum Yıldızları(3)

Duygu Eğitim Kartları

79,00 TL 55,30 TL 30%
Yorum Yıldızları(11)
Yorum Yıldızları(4)