img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Clementoni Baby Futbol Kalesi

Marka :
Ürün Kodu : MP35332
Model 17659
  Tükendi!  

Başlatma düdüğü ile birlikte kaleci sağa - sola hareket eder. Aynı zamanda bir etkinlik merkezi olan futbol kalesiyle eğlence sahalara taşıyor!
Futbol kalesi, oyun deneyimini geliştirmek ve daha da çekici hale getirmek için futbola uygun yeni bir fonksiyon kazanıyor.
İnsan sesleri, ses ve ışık efektleri, çocuğun dikkatini toplayarak oyun oynarken onu yönlendirir, mekanik etkinlikler de ince motor becerileri, koordinasyonu ve bilişsel yetenekleri geliştirir.
Futbol tutkusu yetişkinler gibi çocukları da sarıyor; bu oyuncakla çocuklar ve yetişkinler birlikte oynamanın zevkini paylaşabilirler.
Kale, düdüğü tanıyarak kalecinin sağa - sola hareket etmesini sağlar ve gol atmayı daha zorlu bir hale getirir.
Çocukları farklı şekillerde uyararak onlara çekici ve etkileşimli oyun deneyimleri boyunca yol gösteren şarkıları devreye sokan 3 renkli ışıklı düğmeye sahiptir.
Küçük futbolculara uygun boyuttaki yumuşak lastik topla gol atmak çok eğlenceli olacak! Top ağa her değdiğinde kale golleri sayarak ses efektleriyle kutlama yapar.
Çocuğu saymaya ve eğlenerek öğrenerek oynamaya teşvik eder. Futbol kalesiyle serbest bir biçimde oynayabilmek için kaleci istendiği zaman kaldırılabilir.

 

Yaş Grubu:18+ AyÇOK SATANLAR