10%
89,99 TL 80,99 TL
10%
179,99 TL 161,99 TL
10%
179,99 TL 161,99 TL
10%
169,99 TL 152,99 TL
10%
89,99 TL 80,99 TL
10%
59,99 TL 53,99 TL
Ücretsiz Kargo
640,00 TL
Ücretsiz Kargo
690,00 TL
Ücretsiz Kargo
1.290,00 TL
Ücretsiz Kargo
1.290,00 TL
Ücretsiz Kargo
1.590,00 TL

Çıngırak ve Dişlikler


Bebeklere Çıngırak Ne Zaman Verilir?

Bebeklere çıngırak oyuncak 0-6 ay döneminde idealdir. Bu dönemde çocuğunuz çevresini dinler, sesleri takip eder ve basit tepkiler verir. Ses, ışık ve renk gibi uyaranlar onu heyecanlandıracaktır. Sesli basit oyuncaklar tercih ederek bu dönemde çocuğunuzun keyifli zamanlar geçirmesini sağlayabilirsiniz. Birbirinden güzel bebek oyuncakları için ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz.
 

Bebeklere Hangi Çıngıraklı Oyuncak Alınmalı?

Bebek çıngırak oyuncakları alırken dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Çocuğunuza zarar vermeyecek dokuda yumuşak olması önemlidir. Sallama ve kendine çekme sırasında yaralanmaları önleyebilirsiniz. Aynı zamanda ağzına götürme, emme ve kaşıma davranışları sergileme bebeklerde çok normaldir. Sağlıklı ve kaliteli oyuncaklar tercih ederek çocuğunuzun zarar görmeksizin oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Nazik ve rahatlatıcı sesler çıkaran oyuncaklar bebeğinizi sakinleştirir ve yatıştırır. Bu sayede keyifli bir şekilde bebeğiniz oyuna devam edecektir. İlerleyen dönemde çocuğunuz diş kaşımak için de oyuncaklarını kullanabilir. Diş kaşıyıcı çıngırak modelleri tercih ederek daha uzun ömürlü bir oyuncak seçimi yapabilirsiniz.
 

Bebek Çıngırak Kaç Aylıkken Alınır?

Bebek çıngırak 0-6 ay döneminde tercih edilebilir. Çocuğunuzun rahatça kavrayabileceği çıngıraklar ile motor becerilerinin de gelişmesini sağlayabilirsiniz. Biba çıngıraklı top, Bondigo piyanolu diş kaşıyıcı ve çıngırak, Fisher Price Renkli Tef, WinFun çıngıraklı kitap, Kanz neşeli top, Biba titreşimli çıngıraklı seyahat arkadaşım balık, Fisher Price örgü diş kaşıyıcıları gibi değişen seçenekler ile çocuğunuzun ihtiyaçlarına özel seçim yapabilirsiniz. Çocuklar için sağlıklı oyuncaklar tercih ederek onları koruyabilirsiniz. Çocukların ince motor becerilerini geliştirmek ve kaba motor becerilerin güçlenmesi için doğru tasarımda oyuncaklar tercih etmek önemlidir. Çocuğunuzun gelişimine uygun oyuncakları ise sitemizden bulabilirsiniz.
 

Bebekler için Dişlik Nasıl Olmalı?

Bebekler için dişlikler çocukların gelişimine uygun olmalıdır. Uygun yaş ve gelişim düzeyine göre oyuncak seçerek bunu sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun ağzına götüreceği bu oyuncaklar kaliteli ve sağlıklı malzemeden üretilmelidir. Bu sayede çocuğunuz dişini kaşırken güvenli ve rahat bir deneyim sağlar. Fisher Price, Kanz, Tiny Love, WinFun, Tanny, Lamaze, Biba, Clementoni, Classic World, Alex gibi profesyonel markaların ürünleri ile çocuğunuz için uygun bir seçim yapabilirsiniz. İndirimli bebek ürünleri, uygun fiyatlı bebek oyuncakları ile bütçenize uygun bir alışveriş sizi bekliyor.
 

Bebek Dişlikleri Ne Zaman Kullanılır?

Bebek dişlikleri çocuğunuz diş çıkarmaya başlayınca tercih edilmelidir. Her çocukta bu dönem farklıdır. Çoğunlukla 4-8 aydan itibaren dişler çıkmaya başlar. Ön kesici dişler ilk çıkan dişlerdir. Bu dönemde çocuğunuz kaşıntı hissini gidermek için oyuncak ve eşyaları ağzına götürme eğilimindedir. Her bebek farklı olmakla beraber çocuğunuzda bu belirtileri görünce diş kaşıyıcı tercih etmek doğru olacaktır. Çocuklar için sağlıklı ve güvenli diş kaşıyıcı oyuncaklar ile rahat bir diş çıkarma dönemi geçirebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş deneyimini kaçırmayın!