Çıkartmalı Kitaplar15%
259,90 TL 220,91 TL

Komik Suratlar Çıkartma

15%
259,90 TL 220,91 TL
10%
497,00 TL 447,30 TL
15%
259,90 TL 220,91 TL
10%
447,00 TL 402,30 TL
15%
259,90 TL 220,91 TL
10%
449,90 TL 404,91 TL


Çocuklar İçin Çıkartmalı Kitaplar Hangileri?

Çocukların favori kitaplarından biri olmayı başaran çıkartmalı aktivite kitabı çeşitleri, içeriğinde yer alan çıkartmalarla hikaye oluşturma ya da basit görev etkinlikleri sunabildiği gibi kağıtları, defterleri, çantaları ya da çeşitli ahşap eşyaları süslemek için de kullanılabilmektedir. Çocukların kendi aralarında değiştirebileceği ya da eşleştirerek eğlenceli bir aktiviteye dönüştürebileceği çıkartmalar aynı zamanda tak çıkar yönteminin kullanıldığı kabartmalı formlarla da sunulabilmektedir. Bu kapsamda sticker kitap, kabartmalı kitap ve çıkartmalı aktivite kitabı bazı çıkartmalı çocuk kitapları çeşitlerindendir.
 

Sticker Kitap Nedir?

Erken çocukluk döneminde yaratıcılığın geliştirilmesinde önemli bir payı olan sticker kitap çeşitleri çocukların tekrar tekrar kullanarak farklı aktivitelerde bulunmasını sağlayan çıkartmaları ve etkinlikleri sunan kitaplardır. Bitki, hayvan, takı, giysi ya da taşıt gibi farklı formlarla şekillenebilen çıkartmalı kitap seçkileri içeriklerinde farklı hikaye senaryolarını ya da atmosferleri barındırarak bu etkinlikleri çocukların geliştirmesine yardımcı olabilir.
 

Çıkartmalı Etkinlik Kitabı ile Nasıl Çalışılır?

Çocuğunuzun gelişimini desteklemek için kullanacağınız çıkartmalı aktivite kitabı çeşitleriyle pek çok öğrenim gerçekleştirilebilmektedir. Farklı nesne formlarına bezenmiş stickerlar sayesinde çocuğun yeni kelimelerle tanışması sağlanabilir ya da bu çıkartmalarla yeni hikayeler yaratabilir. Böylece çıkartmalı etkinlik kitabı çeşitleri çocukların yaratıcılık, üretkenlik ve ifade becerilerini geliştirirken aynı zamanda motor fonksiyonlarını da destekleyebilir.
 

Çıkartmalı Çocuk Kitapları ile Neler Yapılabilir?

Çıkartmalı çocuk kitapları ebeveyn ve çocukların bir arada vakit geçirmesi için tercih edilebilecek en iyi aktivitelerdendir. Bu doğrultuda kabartmalı kitap içerisinde yer alan modeller farklı elbise ve takılarla süslenebilir, çiftlik hayvanlarıyla bir kompozisyon oluşturulabilir ya da hayvan çıkartmaları sayesinde eğlenceli bir öğrenme ortamı oluşturulabilir.
 

Çıkartmalı Kitap Çeşitleri Nelerdir?

Çocuklara özel rengarenk tasarımlarla oluşturulan ve en eğlenceli aktivitelerle oluşturulan çıkartmalı kitap çeşitlerinden bazıları şunlardır: • Melissa and Doug Çıkartma Kitabı – Yüzler • Sticker Hikayeli Bulmaca 4'lü Set • Eğlen Öğren Hayvanlar Çıkartma Kitabı • Melissa and Doug Kabartmalı Tak Çıkar Çıkartma Seti – Korsanlar • Challenge Favori Hidden Pictures 2'li Set • Galt Reusable Sticker Book - Dinosaurs