Kategori Filtresi


Carrera Oyuncaklar Carrera Oyuncaklar  
Carrera Oyuncaklar

 


Carrera Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

Eğlenceli tasarımlara, yarış pistlerine ve yollara sahip setlerle birlikte gelen Carrera oyuncak , uzaktan kumandalı arabalardır. Carrera Cars , birbirinden farklı tasarımlar sunarak her çocuğun ilgisini çekebilecek alternatiflere yer verir. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kategoride yer alan ve son zamanlarda popülerlik kazanmış seçeneklerden birisi, Carrera Mario Kart ürünleridir. Carrera markasının oyuncak çeşitlerine yer verdiğimiz kategorimize göz atarak birçok ürüne ulaşabilirsiniz.
 

Carrera Paw Patrol Oyun İçeriği Nasıldır?

Carrera Paw Patrol , Chase ve Marshall isimli iki aracı içeren bir settir. Oyun setinde, Chase ve Marshall bir kurtarma görevine çıkar. Carrera Paw Patrol yarış pistinde yer alan manevra elemanları, oyun eğlencesini farklı bir seviyeye çıkartır niteliktedir. Yarış pistinin dar noktalarında, oyun heyecanını yükselten çarpışmalar gerçekleşir. Hız kontrol cihazı ve özel tasarımı, çocuk dostu özellikte olacak şekilde hazırlanmıştır. Carrera Paw Patrol kutusu içerisinden, oyun temasına özel dekoratif parçalar da çıkar.
 

Carrera Cars Kaç Yaş için Uygun?

Carrera oyuncak kategorisi içerisinde farklı tasarımlara ve içeriklere sahip setler yer alır. Setlerin özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenmiş önerilen yaş grupları bulunur. Carrera markasının sevilen seti, Paw Patrol, üç yaş ve üzeri çocuklar için idealdir. Carrera Speed Grip ise, altı yaş ve üzeri çocuklara önerilir. Çocuklara almak istediğiniz Carrera Cars, önerilen yaş gruplarını kontrol ederek kararınızı verebilirsiniz.
 

Carrera Speed Grip Oyunu Nasıl Oynanır?

İki yarış aracı ile birlikte gelen Carrera Speed Grip seti, uzun bir piste sahiptir. Virajlarla daha eğlenceli hale getirilmiş Carrera pistinde, araçlarınızı yarıştırabilirsiniz. Dünya şampiyonasında yarışmış iki aracı temsil eden Carrera oyuncak modellerine, bu setle ulaşabilirsiniz. Carrera Speed Grip seti içerisinden çıkan tur sayıcı ve eğlenceli pist ile oyuna başlayabilirsiniz.
 

Carrera Mario Kart En Uygun Nereden Alınır?

Carrera Cars kategorisinden ulaşabileceğiniz tüm ürünler, internet üzerinden alışveriş konforuyla sunulur. Markanın sevilen seti olan Carrera Mario Kart oyuncağının uygun fiyat aralıkları, Mucit Panda’da yer alır. Kampanya fırsatlarıyla sunduğumuz Carrera Mario Kart fiyatlarından yararlanabilir, alışverişinizi hemen tamamlayabilirsiniz.