CariocaCarioca   59 ülkede satılan Carioca marka boyalar ve oyun hamurları İtalya menşelidir. Kullanımından, içeriğinde kullanılan malzemelere kadar çevre ve çocuk dostudur. Zararlı olmayan maddelerden üretilmiştir. 

 


Carioca Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Küçük yaş gruplarındaki çocukların sanatla yaratıcılıklarını ortaya koymaları için hazırlanmış Carioca marka ürünleri, sayfamızdaki kategoride sizlerle buluşturulur. Yıkanabilir özelliğe sahip Carioca boya seçenekleri, markanın en sevilen ürünleri arasındadır. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermemesi için testlerden geçirilen, her açıdan güvenli özellikler sunan Carioca parmak boya ürünleri de popüler olarak kullanılır. Sayfamızdaki ürünleri sıralayarak tüm Carioca boya çeşitlerini görebilir, çocukları mutlu edecek alışverişler yapabilirsiniz.
 

Carioca Boya Türleri Nelerdir?

Carioca Tempera, su ve sabunla kolayca temizlenebilen, üç yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun boyalardır. Carioca Teddy, şekilli ve kirletmeyen özellikli mum boyalardır. Altılı ve kırk sekizli alternatif setler şeklinde sunulan Carioca Teddy, bir yaşın üzerindeki çocuklar için idealdir. Carioca keçeli kalem de markanın diğer ürünleri gibi yıkanabilir özelliktedir. Altılı ve on ikili renk setleri şeklinde sunulur. Carioca Baby kategorisi içerisinde sulu boya, yağlı pastel boya, yüz boyaları ve daha birçok boya türü bulunur.
 

Carioca Parmak Boya Fiyatları Ne Kadar?

Küçük çocukların motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olan Carioca ürünleri arasında ilk sıralarda, parmak boyalar yer alır. İki yaş ve üzeri çocuklara önerilen Carioca parmak boya ürünleri kategorimizde mevcuttur. Carioca parmak boya, alışveriş sürecini kolaylaştıran uygun fiyat aralıklarıyla sunulur. Kategorimizdeki Carioca boya ürünleri arasından parmak boyaları bulabilir, indirim oranları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Carioca Baby ve Carioca Teddy Hangi Ürünleri Kapsar?

Carioca Baby, küçük yaş gruplarındaki çocukların spesifik ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş sanat malzemeleridir. Carioca markasının yüksek kalitesi, ürünlerin gönül rahatlığıyla tercih edilmesini sağlar. Carioca Baby kategorimiz, aradığınız ürünlere ulaşmayı kolaylaştıran geniş bir yelpazede sunulur. Carioca Teddy, şekilli ve kirletmeyen özellikli mum boyalarını kapsar.
 

Carioca Tempera Boyalar ve Carioca Keçeli Kalem Renkleri Nelerdir?

Carioca Tempera boyaları arasında, mavi, yeşil, sarı, beyaz gibi klasik tonların yer alır. Carioca Tempera boyaları, bu klasik tonların yanı sıra, altın, gümüş ve neon pembe gibi özel seçenekleri de içerir. Carioca keçeli kalem, pembe, kırmızı, sarı, turuncu, mavi, lacivert ve daha birçok ton içerir. Carioca keçeli kalem tüm renklerine, kapsamlı ürün setleriyle ulaşabilirsiniz.