Captain Macaque


BİLSEM Sınavına Hazırlık

Ürün Tükendi

BİLSEM Sınavına Hazırlık

Ürün Tükendi

Captain Macaque Ürünleri Nelerdir?

Çocukların gelişim süreçleri boyunca zekâ ve mantıksal düşünme yeteneklerini geliştiren oyunlara yönelmeleri oldukça önemlidir. Bu tarz oyunlar, gelecek yaşlarına taşıyacakları faydalı beceriler edinmelerine yardımcı olacaktır. Captain Macaque ürünleri, hafızalarını ve düşünce hızlarını geliştirmelerine destek sağlayan oyuncaklardır. Mucit Panda olarak markanın kategorisinde sizlerle buluşturduğumuz Cortex oyunu, BİLSEM (Bilim ve Sanat Merkezi) sınavına hazırlıkta da kullanılır niteliktedir.
 

Captain Macaque Cortex Nasıl Bir Oyundur?

Captain Macaque Cortex , markanın en sevilen oyunları arasındadır. Sekiz farklı kategoriden eğlenceli sorular içeren konsepti bulunur. Cortex kutu oyunu, yaklaşık on beş dakika süren bir sürece sahiptir. Bu ortalama süre, oyun akışına ve oyuncu sayısına bağlı olarak artabilir veya azalabilir. Captain Macaque Cortex minimum iki ve maksimum altı kişiyle oynanan bir oyundur. Zihnin farklı bölgelerinin çalışmasına yardımcı olan Cortex kutu oyunu, sekiz yaş ve üzerindeki çocuklara önerilir. Altı kişiye kadar çıkabilen kalabalık gruplarla oynanabilen Captain Macaque, çocukların hem arkadaşları hem de aileleri ile vakit geçirmelerini sağlar.
 

Captain Macaque Cortex Kutu Oyunu Nasıl Oynanır?

Eşini bulma, koordinasyon, labirentten çıkma ve sıklığı takip etme, Cortex oyunu bölümlerinden birkaçıdır. Captain Macaque Cortex kutusu içerisinden toplam doksan kart çıkar. Bunların yanı sıra, altı tane beyin şeklindeki yapboz da Cortex oyunu parçasıdır. Oyun kurallarını içeren açıklayıcı talimatlar takip edilerek eğlenceli ve eğitici bir süreç elde edilebilir. Hız ve dikkat, Captain Macaque markasının sunduğu tüm oyunlarda başarı elde etmek için bir anahtar niteliğindedir. Zihin çalıştırıcı ve eğitici oyunlar kategorimizde yer alan Cortex Fırtınası, Bilim ve Sanat Merkezi sınavlarına girecek çocuklar için idealdir.
 

Captain Macaque Cortex Fiyat Aralığı Nedir?

Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz Cortex kutu oyunu, internet üzerinden alışveriş konforuyla sunulur. İndirimli Cortex fiyat aralıkları, alışveriş sürecini kolaylaştıran detaylar arasındadır. Kategorimize göz atarak kampanya fırsatlarıyla sunulan Cortex fiyat aralıklarını öğrenebilirsiniz. Oyunun önerilen yaş grubundaki çocuklar için oldukça eğitici olan bu ürünleri hemen alabilirsiniz. Uygun Cortex fiyat aralıklarından yararlanabilir, güvenli ödeme adımlarını tamamlayabilirsiniz.