Burley Games


Ürün Tükendi

Burley Games  
Burley Games

 


Burley Games Oyun Çeşitleri Nelerdir?

Kutu oyunları ile çocukların eğlenceli ve eğitici dakikalar geçirmelerini sağlayan Burley Games ürünleri sizlerle buluşturulur. Analitik düşünme yeteneğini etkileyen bu oyunların zekâ geliştirici özellikleri bulunur. Take it easy oyunu, kategorimizde sizlere sunulan ve markanın en çok bilinen ürünlerinden birisidir. Bu oyunun risk yönetimi ve görsel algı gibi becerilerin gelişmesine katkı sağladığı da belirtilmiştir.
 

Burley Games Oyunları Kaç Yaş için Uygun?

Markanın en sevilen strateji oyunlarından birisi olan Take it easy, sekiz ve üzeri yaş gruplarındaki çocuklara önerilir. Bir oyuncuyla bile oynanabilen bu oyunun maksimum oyuncu sayısı, altıdır. Burley Games markasının bu kutu oyunu, ortalama yirmi dakikalık bir sürede tamamlanır.
 

Take It Easy Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun alanındaki kutucukların birer birer dolmasıyla oynanan Take it easy oyun süreci boyunca, renk ve sayı düzeninin takip edilmesi gerekir. Yanlış bir sayı veya renk içeren kart yerleştirildiğinde tüm sıranın puanları kaybedilir. Oyun ilerledikçe yerleştirilebilecek alan sayısı azaldığı için giderek zorlaşır. Take it easy oyunu, muhtemel seçeneklerin takip edilmesi gereken bir bulmaca oyunudur.
 

Take It Easy Oyunu Nedir?

Take it easy, görsel algı yeteneğine dayanan bir strateji oyunudur. Oyun alanındaki tüm boş kısımlar dolduğunda, oyun biter. Toplam puanı en yüksek olanın kazandığı Take it easy oyunu, altı kişi gibi kalabalık arkadaş gruplarıyla bile oynanabilir.
 

Burley Games Oyunları Nereden Alınmalı?

Hızlı ve eğlenceli oyunlara sahip Burley Games markasının ürünlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz sayfada gördüğünüz tüm kutu oyunlarına, internet üzerinden alışveriş süreciyle sahip olabilirsiniz. Çocukların zihinlerini çalıştıracak bu oyunu, yetişkinler de severek tercih eder. Ailecek oynanacak eğlenceli ve geliştirici bir kutu oyunu arayanlar için ideal olan ürünler, sayfamızda sunulur.