Kategori FiltresiBundle
Bundle Ürünleri Nelerdir?

Kapsamlı içerikleri ile çocukların yaratıcılıklarını gösterebilecekleri alanı sunan Bundle ürünleri, kategorimizde yer alır. İçerikleri farklılık gösteren sanat setleri, markanın ev sevilen ürünleri arasındadır. Tek bir alışveriş süreci ile çocukların ihtiyaç duyabileceği tüm unsurlara ulaşmasını sağlayan set içerikleri bulunur. Beş farklı set alternatifi olması, aralarından seçim yapmayı kolaylaştırır. Markanın kitap ve oyun hamur seti içeren ürünü de sevilerek tercih edilen seçeneklerdendir.
 

Çocukların Severek Oynadığı Bundle Set Çeşitleri Hangileri?

Tuval, seramik hamuru, kolye uçları, ahşap nesneler gibi çocukların üzerlerini boyayabilecekleri çok farklı unsurlarla birlikte gelen Bundle setleri bulunur. Yaratıcılıklarını yansıtmaları için birden fazla seçenek sunan bu setler, becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olur.
 

Bundle Set İçeriği Nasıldır?

Bundle sanat setleri içerisinde, boyalar, beyaz seramik hamuru, tuvaller, ahşap boyama parçaları (kutu kalemlik, kolye ucu vb.), fırça temizleyici su kabı, boya fırça seti yer alır. Setlere bağlı olarak içerisinden çıkan boyaların renkleri çeşitlilik gösterir. Ulaşabileceğiniz renkler arasında; kırmızı, mavi, yeşil, sarı, bordo, pastel sarı, pastel kırmızı ve pastel mavi gibi tonlar vardır.
 

Bundle Ürünleri Kaç Yaş için Uygun?

Bundle markasının sanat setleri altı yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur. Üç ve altı yaş aralığındaki çocuklar bu setleri, veli eşliğinde kullanabilir. Eğlenceli bir kitapla birlikte gelen oyun hamuru seti ise, üç ve üzeri yaş gruplarındaki çocuklara önerilir.
 

Bundle Ürünleri için En Uygun Hangi Site?

El- göz koordinasyonları, ince motor becerileri ve yaratıcı yeteneklerini geliştirirken evde eğlenceli vakit geçirebilecekleri oyunlar arıyorsanız, Bundle markasının ürünleri arasından ulaşabilirsiniz. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz Bundle ürünleri içerisinde, markanın setleri, uygun fiyat aralıklarıyla sunulur. Set içeriklerini, ürünlerin kendi sayfalarında görebilir, indirim olanakların yararlanarak online alışverişe başlayabilirsiniz.