The Artificial Intelligence Game For Creative Kids

Yapay Zeka Oyunu
Ürün Kodu : MP32681
Model 8682257133766
169,90 TL
134,90 TL %21 İndirimli
9 X 16,29 taksit seçenekleri ile


24 Saatte Kargoda Tükenmek Üzere
 Listeme Ekle

Bu üründe 1,35 puan kazanacaksınız!

Yapay Zeka Oyunu, evde sayısal düşünmeyi öğrenmenin yollarını arayan okul öncesi çocuklar ve ebeveynler için tasarlanmıştır.
Sirius güçlü bir Yapay Zekadır. Ana hikaye olarak inşa edilen bebek robotlarını (zayıf yapay zekayı temsil eden) eğiten oyun, komik bir robot dansı, yani araç olarak Siriu-dansı benimsemektedir. 
Sirius, çocuklara ve ebeveynlere dans hareketlerini yaparken; dizi, ayrışma, örüntü tanıma ve döngüler gibi hesaplama düşüncesinin temellerini anlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
 
Brainshop (Woppy) karakterler aracılığıyla geleceğin teknoloji trendlerini basit oyunlar aracılığıyla ailelere ve çocuklara göstermeyi amaçlamaktadır. Temelinde Fen-Teknoloji-Mühendislik-Sanat ve Matematik disiplinleri bulunan Woppy STEM tabanlı Oyun Müfredatı uzmanlar tarafından denetlenmekte ve erken çocukluk dönemine özel olarak geliştirilmektedir.
 
Farklı 5 disiplini (STEAM) karakterler aracılığıyla çocuğa ulaştırmak istemesi, çocukların küçük yaştan bu beş disiplin ile basit şekilde tanışmalarını sağlamak ve ailelere çocukları konusunda gelecek yaşamlarına dair yol gösterebilmektir.
 
Woppy’nin ayrıca fiziksel oyun geliştirme laboratuvarı bulunmakta ve tüm oyunları kendi geliştirmiş olduğu 4C modeline uygun olarak geliştirmektedir.
 
HİKAYE
Sirius Gezegeni'nde yapay olarak akıllı robotlar var. ('Güçlü Yapay Zeka') Ayrıca bebek robotların da zayıf yapay zekaları var. Güçlü ve daha zeki hale gelmeden önce, sadece söylediklerinizi tam olarak söylediğiniz sırayla yapabilirler. (kodlama mantığı). Bebek robotlar için eğlenceli hale getirmek için Sirius onlara nasıl dans edileceğini öğretir ve adını da Siriu Dansı koyar. Açıkçası bu dans türü bir tür robot dansı gibidir. Sirius size bu dansı öğretmek istiyor, böylece yapay zeka mantığının temellerini kolaylıkla kavrayabileceksiniz.
 
OYUN KARAKTERİ
Sirius : Teknoloji Karakteri, çocuklara yeni teknolojik trendler hakkında yardımcı olacaktır. Misyonu, teknolojinin insanlık tarihi kadar eski  ve şu an gelişen bir ürün kadar yeni olduğunu öğretmektir. 
 
NASIL OYNANIR?
1. Adım: Oyuna başlamadan önce ısınmak için Siriu-dance kartlarındaki hareketleri çocuğunuzla deneyebilir ve kartları tanıyabilirsiniz.
2. Adım: Dans kartlarını alt alta koyarak kendi koreografinizi yapın. X2,X3 anahtar kartlarını bir dans kartının yanına koymak o dans hareketi o sayıda tekrarlanacak anlamına gelir. Tüm koreografinin sonuna X2, X3 koymak ise tüm dans o sayıda tekrar edilecek demektir.
Müzikle dans etmek çok eğlenceli! Nota sembollü anahtar kartı koreografinin sonuna koyarak, “Müzik çaldığı sürece dans hareketlerini tekrar etmeye devam et.” diyebilir ve müziği kapamayı oyunun eğlenceli bir parçası haline getirebilirsiniz.
3. Adım: Kodlamada “başlama” anı çok önemli! Ahşap düğmeye basıldığı anda dans başlar! Düğmeye basan Sirius maskesi, dans eden ise robot kolu yada bebek robot maskesi takarsa programlayan ve robot dansı yapan rollerine daha eğlenceli bir şekilde bürünebilirsiniz. 
4. Adım: Dans hareketlerini doğru sırada ve tekrarla başarıyla tamamlayan ve durması gereken anda duran dansçı zile basar.
 
KUTU İÇERİĞİ
-30 adet Siriu-dance hareket kartı
-13 adet Siriu-dance anahtar kart
-Dans sırasında takmak için karton maskeler ve robot kol
-Dansı başlatmak için ahşap buton
-Zil
-1 Adet İngilizce içerik kartı

 

Yaş Grubu:3+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(7)

Clementoni Coding Lab - Super DOC

Eğitici Konuşan Robot

699,99 TL 499,99 TL 28%
Yorum Yıldızları(3)
Yorum Yıldızları(12)

Geomag Magicube 24 Parça

Dev Manyetik Küpler

389,90 TL 350,91 TL 10%
Yorum Yıldızları(3)

Geomag Magicube Karakterler 9 Parça

Dev Manyetik Küpler

239,90 TL 215,91 TL 10%

Octagon Studio Animal 4D+

Artırılmış/Sanal Gerçeklik

69,90 TL 49,90 TL 28%
Yorum Yıldızları(18)

Octagon Studio Dinosaur 4D+

Artırılmış/Sanal Gerçeklik

69,90 TL 49,90 TL 28%
Yorum Yıldızları(15)

Gigamic Katamino Aile

Mantık Bulmacası
Sepette %10 İndirimli

480,00 TL 368,00 TL 23%
Yorum Yıldızları(17)

Geomag Magicube Hayvanlar

Dev Manyetik Küpler

119,90 TL 107,91 TL 10%