Brain GamesBrain Games   Letonya merkezli Brain Games, Baltık bölgesinin en büyük kutu oyunu üreticisi ve dağıtıcısıdır. 2004 yılından bu yana oyunları 30'dan fazla ülkede evlere girmiştir. Kutu oyunları aracılığıyla insanları bir araya getirmeyi, günümüz sosyal ağlarını yeniden canlandırmayı hedeflemektedir.

 


Birbirinden Eğlenceli Brain Games Oyunları Neler?

Kart oyunları ile çocukların gelişimleri için önemli becerilerin kazandırılmasını sağlayan Brain Games , eğlenceli dakikaları da beraberinde getirir. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kategoride, Logic Cards çocuk, sarı, mavi ve kibrit çöpleri versiyonları yer alır. Oyunların konseptlerine ve içeriklerine bağlı olarak önerilen yaş grupları değişiklik gösterir.
 

Brain Oyunları Hangi Yaş Grubuna Uygun?

Brain Games çocuk versiyonu, altı ve üzeri yaş grubunun kullanımına uygun özellik gösterir. Bu yaş gruplarındaki çocuklar için ideal tasarımları ve oyun süreçleri bulunur. Brain Games sarı, mavi ve kibrit çöpleri versiyonları ise, on iki yaş ve üzerine önerilir. Daha karmaşık konseptleri, on iki yaş ve üzerindeki bireylerin eğlenceli dakikalar geçirmesi için tasarlanmıştır.
 

Brain Games Logic Cards Nasıl Oynanır?

Brain oyunları, geometri, matematik ve mantık görevleri içeren kartları içerir. Tek oyuncuyla oynanan Logic Cards, toplam elli üç görev kartından oluşur. Farklı zorluk seviyelerinde olan görevler, oyun sürecini kolaylaştırır. Oyunda ilerledikçe daha zor görevlere geçebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Oyun deneyimini bir adım öteye taşımak isteyenler için hazırlanmış mobil uygulamalar da mevcuttur. Kartlardaki görev çözümleri, bu uygulamalar üzerinden adım adım izlenebilir.
 

Brain Games Çocuk Kartları En Uygun Nerede Satılır?

Online alışveriş sürecimize özel kampanyalar Brain Games kategorimizde sizlere sunulur. Problem çözme ve analitik düşünme gibi faydalı becerilerin gelişmesine yardımcı olacak bu oyunlara hem internet üzerinden alışveriş konforu hem de uygun fiyat aralıklarıyla sahip olabilirsiniz. Sayfamızdan Logic Cards indirim ve kampanyalarını takip edebilirsiniz.
 

Brain Games Oyun Fiyatları Ne Kadar?

Oyunun tüm versiyonları ortalama aynı fiyat aralıklarında sizlerle buluşturulur. Brain oyunları kategorimizdeki ürünleri sıralayarak bu fiyat aralıklarını görebilir, Mucit Panda’ya özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.