Beta Kids
Beta Kids  
Beta Kids
 

 


Beta Kids Ürünleri Nelerdir?

Beta Kids çocuklarda okuma alışkanlığının kazanılmasında yardımcı olan ve aynı zamanda çocukların ilgilerini çeken konuları en güzel şekilde ele alan kitaplar hazırlamaktadır. Bakıldığında her bir Beta Kids kitabı eğitici ve öğretici bilgiler taşımakta olsa da gelişime en çok katkı sağlayan ve yardımcı olan kitap “Etkinliklerle Minik Minik Kodluyoruz” isimli kitaptır. Zürafalar Dans Edemez, Dişi Düşen Ejderha, Pörtlek Gözlü Balık, Pörtlek Gözlü Fil ve Hektor ile Sinek Kuşu gibi kitaplar ise hayvanların gündelik yaşamlarını ve yaşadıkları olayları konu alarak çocukların bu olaylardan ders çıkarmasına yardımcı olmaktadır.
 

Beta Kids Ürünleri Kaç Yaş için?

Çocukların başucu kitabı veya kitapları olma görevini başarıyla üstlenen Beta Kids ürünleri 7 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Buradaki amaç okuma yazma öğrenmiş olan çocukların kendi başlarına bu kitapları okuyarak zamanlarını geçirmeleri ve bu kitaplarda yer alan hikayelerden minik dersler çıkarmalarıdır. Ancak 7 yaş ve altında çocuklar da ailelerinin yardımıyla Beta Kids kitapları içindeki muhteşem hikayeleri duyabilir, çizimlerine göz atabilir ve uykularına dalabilirler.
 

Eğlenceli Beta Kids Kitapları Neyi Anlatıyor?

Eğlenceli Beta Kids kitapları hayvanların gündelik hayatına farklı bir yorum katarak yaşadıkları olayları eğlenceli bir şekilde ele alır ve bu olayların sonucunda bir ders çıkarılmasını sağlar. Çocukların eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesini amaçlayarak yazılan Beta Kids kitaplarının özünde çocuklara özgüven aşılamak ve herhangi bir kişinin kusur olarak gördüğü yönlerin önemsiz olduğunu asıl güzelliğin insanın içinde olduğunu ve kendine inanan kişinin tüm bu kusurları yıktığını göstermek yer alır. Üstelik çocukların ilgisini çekecek, özenle hazırlanmış çizimler de bu kitapların içeriğinde bulunmaktadır.
 

Beta Kids Markasına Ait Ürünler Neden Çok Tercih Edilmekte?

Beta Kids, her yaş grubuna hitap edebilecek, herkesi bir noktada yakalayabilecek ürünleri en doğru şekilde hazırlayıp sizlere sunduğundan bu kadar çok sevilmekte ve tercih edilmektedir. İçerik bilginin önemli olduğu kadar kitapların dış kaplama kaliteleri de oldukça iyi olduğundan herhangi bir darbe aldığında şekli kolay kolay bozulmaz ve uzun yıllarca dönüp tekrar okunabilecek yapıda ürünlerdir.
 

Beta Kids Ürünleri En Ucuz Nerede?

Kaliteli birçok markayı bünyesinde barındıran Mucit Panda, Beta Kids ürünlerini de sizlerle buluşturmaktadır. Beta Kids ürünleri genele bakıldığında oldukça uygun fiyatlı ürünler olsalar da Mucit Panda da size özel indirimler ve fiyat avantajlarıyla birlikte daha da uygun fiyatlara sizlerle buluşturulur. Hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı alışveriş için en doğru adres olan Mucit Panda’ yı ziyaret etmeyi, keyifli ve güvenli alışverişin tadını çıkarmayı unutmayın!