5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Barbie Rüya Dolabı Oyun Seti GBK10

Marka :
Ürün Kodu: MP37299
Model GBK10

Barbie ve Rüya Gardırobu gittiğiniz her yerde benzersiz görünümler ve hikayeler yaratmanız size için ilham verir!
Açıldığında 60 cm'den fazla genişliğe sahip olan bu modern dolapta 10'dan fazla saklama alanı, döner giysi askısı, tam boy ayna ve masa alanı bulunur.
Oyun setine Barbie bebek ile birlikte 25'ten fazla giysi ve aksesuar dahildir. 
 
Çekmeceleri, rafları ve giysi askılarını kullanarak bu parçaları dilediğiniz gibi düzenleyebilir veya sergileyebilirsiniz.
Döner elbise askısı gerçekten dönüyor. Kapı kolunu çevirerek askıyı döndürüp kıyafetinizi seçebilirsiniz.
Bebek standı ve aynayı kullanarak kombinler yapabilir, masa alanı ve aksesuarları kullanarak ise yeni hikayeler yaratabilirsiniz.
 
Oyun setine dahil olan çıkartma sayfasıyla masa üzerindeki mantar panoyu bile istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
Gardırop oyun setinde aksesuarlar da dahil olmak üzere dört farklı tarzda görünüm yaratabileceğiniz kıyafet seçenekleri bulunur.
 
Sade bir tarza uygun bir kıyafet, şık bir görünüme uygun bir kıyafet, çocuk doktoru olmak için bir kıyafet ve sporcu olmak için ise dalgıç kıyafeti!
Çıkartma sayfasını çalışma alanını dekore etmek için de kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman dolabı toplamak ve kapısını kapatarak bir yere taşımak çok kolay!
Tutma kolu taşımayı kolay hale getiriyor! Oyun setine Rüya Gardırobu, Barbie bebek, üç ek kombin ve aksesuarlar dahildir
Bebek tek başına ayakta duramaz.
Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

 

Yaş Grubu:3+ Yaş