Asmodee Türkiye OyunlarıAsmodee  
İspanya, Almanya ve Fransa'da üretilen Asmodee oyunları strateji geliştirme, dikkat, odaklanma ve hayal gücü anlatımı üzerine kurulmuştur. Asmodee mantık yürütme kategorisinde ödüllü birçok oyuna sahip bir markadır. 

 


Asmodee Ürünleri Nelerdir?

Son zamanlarda birçok bireyde dikkat dağınıklığı ve odaklanma problemlerinin ortaya çıktığı bilinmektedir. Bilhassa çocukların bu konudan muzdarip olması sebebiyle hem çocuklar hem de yetişkinler için hazırlanmış olan odaklanma ve dikkat dağınıklığı problemi yaşayanların kendilerini geliştirebilecekleri ve stratejik düşünme yolunda adımlar atabilecekleri Asmodee ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerden bazıları; Asmodee Dobble, Asmodee Abolone, Asmodee Dixit ve Asmodee Hayalini Anlat! ‘ tır. Bu oyunlar stratejik karar verme, dikkat ve hızı geliştiriken mantık yürütmeye de yardımcı olur.
 

Asmodee Dobble Nasıl Oynanır?

Asmodee Dobble, 2-8 kişi ile oynanabilen 6 yaş ve üzeri için uygun olan bir dikkat oyunudur. Toplamda 55 karttan oluşan bu oyunda herhangi 2 kart arasında bir benzerliğin ve bağlantı bulunmaktadır. Hız ve konsantrasyon gerektiren Asmodee Dobble oyunu 5 farklı şekilde oynanabilmektedir. İlk oyunda her oyuncuya bir kart dağıtılır ve geriye kalan kart destesi yüzü gözükecek şekilde ortaya bırakılır. Herkes aynı anda kendi kartının yüzünü çevirir ve ortadaki kartla benzerliği ilk fark eden ortada duran kartı alır. En çok kart biriktiren oyunun galibi olur. Diğer 4 oyunun da temeli bu mantıktadır ancak farklı formattadır.
 

Asmodee Dixit Oyunu Nerede Satılır?

Hayal gücü ve soyut düşünme yeteneklerini ortaya çıkarmaya yardımcı olacak, 8 yaşın üzerinde olan 3-6 kişinin doyasıya oynayabileceği Asmodee Dixit oyununa Mucit Panda internet sitesinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilir, keyifli ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
 

Asmodee Abalone Fiyat Aralığı Nedir?

Mantığı çabucak kavranabilen, hızlı ve basit hamlelerle ilerlenen Asmodee Abalone eğlenceli bir strateji oyunudur. Asmodee Abalone fiyatları uzun ömürlü bir oyun olması, yıllarca saklanılabilmesi ve her yeni oyunda farklı hamlelerin denenebilmesi sebebiyle ortalama oyun fiyatlarının bir miktar üzerindedir. Mucit Panda internet sitesi, size özel indirimler ve fiyat avantajlarıyla Asmodee Abolone oyununu en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır.
 

Asmodee Ürünlerini Hangi Yaş Grubu Kullanabilir?

Asmodee ürünleri görsel algı, sözel ifade, dikkat, hayal gücü, hızlı hareket etme, konsantrasyon ve stratejik hamle becerileri gerektiren ürünler olduğundan genel itibariyle 6 yaş ve üzeri için uygundur. Bu becerilerin gelişmesine de oldukça katkı sağlayan Asmodee ürünlerinin her birine Mucit Panda internet sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.