Arkerobox Arkerobox  
Arkerobox Oyuncak
 

 


Arkerobox Ürünleri Nelerdir?

Kültürel değerlerimizin gün geçtikçe önemini yitirmesinin en büyük sebeplerinden biri yeni nesilin bu değerlerden haberdar olmamasıdır. Çocukların, kültürel miraslarımızın önemini ve değerini en iyi şekilde anlamalarına yardımcı olacak Arkerobox ürünlerinin en başında Arkerobox Arkeoloji Seti/ Arkerobox Göbeklitepe Seti, Arkerobox Orhun Yazıtları Seti, Arkerobox Nemrut Seti gelmektedir. Bu setler çocuklarda merak duygusunu uyandırarak kültürel değerleri ve mirasları keşfederek öğrenmelerine yardımcı olmaktadırlar. Aynı zamanda çocukların keyifli vakit geçirmeleri ve bir nebze olsun sanal dünyadan, teknolojiden uzak kalmalarına katkı sağlarlar.
 

Arkerobox Ürünleri Hangi Yaş Grubuna Hitap Ediyor?

Tarihi ve kültürel mirasları eğlenceli ve eğitici bir şekilde çocuklara öğreten Arkerobox Arkeoloji Seti/ Arkerobox Göbeklitepe Seti 5 yaş ve üzerindeki çocuklara uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Ancak bu set yalnızca çocukların değil ebeveynlerinin de ilgisini çekmeyi başarmış ve beğenilerini kazanmıştır. Bu sebeple 5 yaşından büyük olan ve arkeolojiye ilgisi olan her bireyin satın aldığı ve elinde bulundurduğu ürünlerdir.
 

Arkerobox Arkeoloji Seti İçinde Neler Var?

Arkerobox Arkeoloji Seti/ Arkerobox Göbeklitepe Seti arkeolojide kullanılan alet ve edevatların sete uygun olarak özel olarak hazırlanmış boyutlarını içerisinde barındırmaktadır. Bu alet ve edevatlar arasında kazı bloğu, çekiç, kazı çubuğu, büyüteç, fırça, keşif arkero el kitabı, eser bilgi kartı, 3 adet genel kültür kartı, 3 adet bilgi kartı, 3 adet deneyim kartı bulunmaktadır. Setin içerisinde ek olarak kullanım kılavuzu, boyama kağıdı ve harita oyunu tablası da konulmuştur.
 

Arkerobox Göbeklitepe Fiyatları Ne Kadar?

Arkerobox markasına ait setlerin her biri ortalama aynı fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Yüksek kaliteli ve çocukların sağlığını tehlikeye atmayacak malzemelerden üretilen Arkerobox Göbeklitepe Seti, en uygun fiyatlar ve indirim avantajlarıyla Mucit Panda internet sitesinde sizleri beklemektedir. Hızlı ve güvenilir alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi olan Mucit Panda internet sitesinde fiyat aralığı seçeneği de bulunmaktadır. Bu sayede bütçenize uygun fiyat aralığını belirleyerek belirlediğiniz fiyat aralığına karşılık gelen Arkerobox ürünlerine sahip olabilirsiniz.
 

Arkerobox Markasına Ait En Çok Tercih Edilen Ürünler Hangileri?

Arkerobox markasının tüm ürünleri markanın adından da anlaşılacağı üzere arkeoloji üzerinedir. Kültürel miraslarımızı çocuklara en iyi şekilde öğretmenin yolu olarak hazırlanan çeşitli Arkerobox ürünlerinden en çok ilgi gören ve tervih edilen ürünler Arkerobox Göbeklitepe Seti, Arkerobox Orhun Yazıtları Seti, Arkerobox Nemrut Seti ve Arkerobox Kral Şuppiluliuma Setidir.