AquaPlay Mega Portatif Set

Ürün Kodu : MP32375
Model DAQ01544

 Listeme Ekle

Bu üründe 12,00 puan kazanacaksınız!

AquaPlay suyun nasıl hareket ettiğini, havalanabildiğini ve yukarıya doğru tırmanabildiğini çocuklara göstermenin eğlenceli bir yoludur. Mega Portatif Set ayrıca, kutusuyla kolay taşıma imkanı da sunuyor. Çantasını açıp iki yana yatırdığınızda su kanalı kurulmuş olacak- çocuğunuzla tatile veya arkadaşlarına giderken de AquaPlay'i kolaylıkla taşıyabileceksiniz!
 
Bu popüler su kanalı sistemi çok büyük! Çocukları toplayın ve onların hayal güçlerini harekete geçirmek için buradaki oyuncaklarla oynamalarına izin verin!
 
Bo farklı oyun istasyonları üzerinden araçları seyir ettirecek; Wilma vinci limandaki konteyner teknesini boşaltmak için kullanacak ve Lotta feribotun feribot istasyonuna nasıl yerleştirileceğini gösterecek. Amfibi araba karadan, bir kızak veya feribot yardımıyla suya girebilir. Bundan sonra araçlar, pompayı kullanarak ve kilit kapılarını hareket ettirerek su seviyesini ayarladığınız popüler kilit sistemiyle yolculuklarına devam edebilirler. Kürek tekerleğini çevirirken ise su harekete geçirilecek.
 
Set tüm AquaPlay figürleri ailesini içerir; Ayı, Kaptan Bo, Suaygırı Wilma, Ördek Lotta ve Kurbağa Nils. 
 
- 2'si 1 arada: Büyük oyun seti ve taşıma çantası
- Feribot, konteynerli konteyner teknesi, amfibi araç ve oyun figürleri Lotta, Wilma, Nils ve Bo dahildir.
- Hafif yapı
- Su geçirmez bağlantılar
- Birleştirmesi ve genişletmesi çok kolaydır. Diğer setler ile birleştirilebilir.
 
Kurulduktan sonraki ölçüleri: 145 x 160 x 22cm

 

Yaş Grubu:3-7 Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR