AquaPlay


Ürün Listesi

AquaPlay Hakkında
 
AquaPlay    
 

Eğlenceli Aqua Play Ürünleri Nelerdir?

Çocukların vakitlerini en güzel şekilde değerlendirebileceği, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını konuştururken aynı zamanda sosyal ve bilişsel becerilerini de geliştirebilecekleri ürünler üreten Aqua Play, uzun yıllardan beri en çok tercih edilen markalardan biri olmaya başarmıştır. En eğlenceli Aqua Play ürünleri içerisinde; Aquaplay Portatif Set, Aquaplay N Go, Aquaplay Macera Seti ve Aquaplay Dağ Gölü Seti gibi ürünler bulunmaktadır.
 

Çocukların En Sevdiği Aqua Play Ürünleri Hangileri?

Aquaplay ürünleri ilk olarak çocukların su ile oynamayı çok sevdiğini fark eden iki pedagog ve mühendis tarafından ortaya çıkarılmıştır. Bu sebeple markanın ürünlerinin her biri su ile bütünleşen ürünler olmuştur. Çocukların çok sevdiği ürünler olmanın yanı sıra evebeynlerin de beğenisini kazanan Aquaplay, çocukların su akış yönünü kavramalarına, su akışına yön vermelerine ve hayal güçlerini güçlendirmelerine katkı sağlar. Aquaplay Portatif Set ve Aquaplay N Go en sevilen ve ilgi gören ürünlerin başında gelmektedir.
 

Aquaplay Portatif Set İçerisinde Neler Vardır?

Suyun nasıl ve ne yönde hareket ettiğini, suyun akışının nasıl yukarı doğru da olabileceğini ve havalanabileceğini çocuklara gösteren Aquaplay Portatif Setin içerisinde su yolu(aynı zamanda taşıma çantasıdır), el pompası ve haznesi, vinç, konteyner, liman havzası, büyük raket alanı, küçük köprü, araba rampası, amfibi araç, Wilma figürü ve kargosu bulunmaktadır. Kurması çok kolay olan bu set istenildiği takdirde daha da genişletilebilir.
 

Aquaplay N Go Kaç Yaş için?

Aquaplay N Go seti Aquaplay ürünleri içerisinde ne büyük settir. Bu sebeple içerisinde çok sayıda oyuncak ve küçük parçalar içerdiğinden 3 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Tekne gezintisi için bazı kilitlerin açılması gerek ve Aquaplay N Go adeta bir labirent. Bu labirenti yani su kanallarını açmak ve tekne yolculuğuna devam etmek için ise yaratıcılığı harekete geçirmek gereklidir.
 

Aquaplay Fiyat İndirimleri için Hangi Site Tercih Edilmeli?

Oldukça çok parçalı ve maliyetli ürünler üretmesine rağmen Aquaplay fiyatları birçok markayla kıyasla çok daha uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır. Yüksek kaliteli ve geri dönüştürülebilir plastiklerden üretilen Aquaplay ürünleri çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atacak hiçbir ürün içermemekte olup Mucit Panda internet sitesinde sizleri beklemektedir. Mucit Panda, Aquaplay ürünlerinin her birini özel indirimler ve fiyat avantajlarıyla sizlere sunmaktadır.