25%
38,00 TL 28,50 TL
25%
138,00 TL 103,50 TL
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün TükendiOyun Hamurları Nasıl Yumuşatılır?

Genelde un, su ve tuz gibi doğal bileşenlerden ana yapısı oluşturulup ardından renklendiricilerle zenginleştirilen oyun hamurları belirli bir sürenin ardından kuruyabilmektedir. Bunun sebebi hamur oyunu esnasında kullanılan hamurların havayla teması sonucunda yoğun su kaybı yaşamasıdır. Bu yüzden de yumuşacık oyun hamurları için tek ihtiyacınız sudur! Kapalı bir kutu içerisinde yer alan hamura bir miktar su ekleyerek bekletilebilir ve birkaç gün ardından kutuda kalan fazla su atılarak hamur iyice yoğurulabilir. Bu işlemler sonucunda kuruyan hamur seti kolayca yumuşatılarak uzun süreli kullanım sağlanabilir.
 

Hamur Oyunları için En İyi Oyun Hamuru Hangisi?

Hamur oyunları esnasında kullanılacak en iyi hamur seti zengin renk paletleriyle oluşturulmuş, kurumaya dayanıklı ve doğal içerikler kullanılan seçkilerdir. Bu oyun hamurları çocukların yaratıcılığını tetikleyen kolay şekillendirme yapısına sahiptir ve kullanıma bağlı olarak küçülme ya da kuruma gibi sonuçlar oluşturmaz. Hamur oyunu esnasında tercih edilecek en iyi oyun hamuru seti için Fisher Price, Carioca Plasty, Creall ve ChilGen gibi markaların çeşitli ürünlerine göz atılabilir.
 

Oyun Hamuru Seti En Uygun Nerede Satılır?

Mucit Panda ebeveynler için en güvenilir, çocuklar içinse en eğlenceli sunduğu ürünlerin arasında oyun hamuru seti çeşitlerini de geniş bir çeşitlilik yelpazesinde sunmaktadır. Pek çok markanın ürünlerine yer verildiği bu oyun hamurları koleksiyonu aynı zamanda uygun fiyatlarıyla her bütçeye de hitap edebilmektedir.
 

İndirimli Oyun Hamuru Fiyatları Ne Kadar?

Pek çok kampanyayı sizlere sunan Mucit Panda, en eğlenceli hamur oyunları için 10-100tl arasında değişen indirimli oyun hamuru fiyatları ile sizleri karşılamaktadır.
 

Hangi Oyun Hamurları Alınmalı?

Anne ve babalar çocukları için hamur seti tercih ederken bu hamurların hamur oyunu esnasında yumuşak bir kullanıma sahip olmasını ve güvenilir içerikleriyle uzun ömür vadetmesini istemektedir. En uygun oyun hamuru fiyatları ile bu isteklere cevap veren bazı seçkiler ise şunlardır; • ChildGen Pastel Oyun Hamuru Seti • Carioca Plasty Kurumayan Oyun Hamuru 10 Renk • Fisher Price Şekilleri Öğreniyorum Oyun Hamur Seti