Amigo Kutu OyunlarıAmigo   Amigo yaratıcı aile oyunları ile Almanya'nın lider markalarından biridir. Amigo 1980 yılından başlayarak UNO gibi başarılı oyunlara imza atmış, ödüllü kart ve kutu oyunları ile tanınmıştır.

 

 

Amigo Markası Ürünleri Neler?

Oyun dendiğinde bir çok kişinin aklına eğlenceli aktiviteler yaparak keyifli zaman geçirmek gelir. Peki çocuklarınızın oyun oynarken aynı zamanda dikkat, algı, yetenek ve hayal güçlerini geliştirmelerini ister miydiniz? Cevabınız evet ise Amigo ürünleri sizin için doğru tercih olacaktır. Birbirinden farkl formatlarla hazırlanmış Amigo kutu ürünlerinin arasında Bak Bakalım! Ne Değişti?, Hızlı Bardaklar, Halli Galli, Hayalet Avcıları ve Pasta Savaşı gibi oyunlar bulunmaktadır.
 

En Eğlenceli Amigo Oyuncak Türleri Hangileri?

Amigo oyuncak türlerinin her biri eğlenceli ve faydalı olsa da bazı oyunlar hem ebeveynler hem de çocuklar tarafından tam puan almış ve diğerlerinin önüne geçmeyi başarmıştır. Çocukların kalabalık bir arkadaş grubu ya da ebeveynleriyle birlikte oynayabileceği Hızlı Bardaklar kutu oyunu en çok tercih edilen ve oyun esnasında en çok eğlenilen Amigo ürünlerindendir. Hız, dikkat ve eğlenceyi bir araya getiren Hızlı Bardaklar oyunu aynı zamanda konsantrasyon ve görsel algı gibi beceriler kazanmaya da yardımcı olmaktadır.
 

Amigo Oyuncakları Kaç Yaş için?

Amigo oyunları algı ve dikkat gerektiren oyunlar olduğundan 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Büyük bir özenle hazırlanan kutu oyunlarından bazıları 4, bazıları 5, bazıları ise 6 yaş ve üzeri çocuklar için üretilmiştir. Ancak içindeki çocuk hiç büyümemiş olan yetişkinler de severek bu oyunlara dahil olabilmekte, eğlencenin tadını çıkarabilmektedir.
 

Amigo Kutu Oyunları Ne İşe Yarar?

Çocukları için en doğru seçimi yapmak isteyen ebeveynlerin uzun yıllardan beri tercihi olan Amigo kutu oyunları görsel algı, hız, dikkat, konsantrasyon ve el becerisi gibi konularda çocukların gelişimine yardımcı olmaktadırlar. Hem eğlenceli vakit geçirmek hem de gelişimlerine ortak olmak için bu kutu oyunlarının birçoğunu çocuklarınızla bir araya gelerek oynayabilir, ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.
 

Amigo Ürünleri En Uygun Nereden Alınır?

Esasında bir Alman markası olan Amigo ürünleri Türkiye’ de satışa sunulduğundan bu yana çocukların en iyi arkadaşı olmayı başarmıştır. Amigo ürünlerinin her birine Mucit Panda internet sitesinde hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilir, size özel indirim ve kampanyalarla en uygun fiyatlara bu ürünlere sahip olabilirsiniz.