Adeda Yayıncılık Dikkat Güçlendirme Seti


Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi

Doktor Onaylı Gelişimsel Hikayeler Serisi 3

Yorum Yıldızları(6)
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi

Doktor Onaylı Gelişimsel Hikayeler Serisi 2

Yorum Yıldızları(3)
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi

Doktor Onaylı Gelişimsel Hikayeler Serisi 1

Yorum Yıldızları(6)
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi

Marka Hakkında

 

 

Adeda Yayıncılık Ürünleri Nelerdir?

Günümüzde teknolojinin bu denli gelişmesinin ürünleri olarak markalar her bütçeye göre teknolojik ürünler çıkarmaktadır. Bu durumun olumsuz etkilerinin en başında da telefon, tablet ve bilgisayar gibi teknolojik cihazlara maruz kalınan sürenin git gide artması gelmektedir. Özellikle çocukların gelişim çağında bu cihazlarla uzun süre vakit geçirmeleri dikkat dağınıklığı, odaklanamama ve algıda eksiklik gibi problemleri ortaya çıkarır. Adeda Yayıncılık ürünlerinin en başında çocuklar için dikkat güçlendirme seti çeşitleri gelmektedir. Adeda dikkat güçlendirme setleri 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş için hazırlanmıştır. Adeda Yayıncılık yalnızca çocukları değil ebeveynlerini de düşünen bir yayınevidir. Anne adayları, anneler, baba adayları, babalar ve okul öncesi öğretmenleri için hazırlanmış olan kaynak kitaplar ile çocukların bebeklik döneminden ergenlik dönemine kadar yaşayabilecekleri pek çok konuda fikir sahibi olabilir, bu kaynakları kendinize bir rehber olarak belirleyebilirsiniz.
 

Adeda Yayıncılık Ürünleri Kaç Yaş için Uygun?

Adeda Yayıncılık genel itibariyle çocuklara hitap eden ve gelişimlerine oldukça büyük bir katkı sağlayan kaynaklar hazırlamaktadır. Adeda dikkat güçlendirme seti 5 yaş, 4 yaş, 3 yaş, 2 yaş için hazırlanmıştır. Bu setlerin yanı sıra okul öncesi öğretici kitaplar, hikaye kitapları gibi ürünleri de 7 ve 8 yaş için uygun olacak formdadır.
 

Adeda Yayıncılık Ürünleri Nerede Satılır?

Çocuklar için hazırlanmış dikkat güçlendirme setleri ile oldukça ses getiren Adeda Yayıncılık , Mucit Panda web adresimizde sizleri beklemektedir. İndirim fırsatları, size özel kampanyalar, bütçenize uygun olarak seçim yapabileceğiniz fiyat aralığı seçeneği ve ürünleri satın alan kulllanıcı yorumları ile güvenilir alışveriş yapabilir, en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.
 

Adeda Dikkat Güçlendirme Seti Ne İşe Yarar?

Adeda dikkat güçlendirme seti, çocukların gelişim sürecinde algı, zeka, dikkat ve öğrenme konusunda rol oynamakta ve fayda sağlamaktadır. 2,3,4 ve 5 yaş için hazırlanana dikkat güçlendirme setleri, ilkokul çağındaki çocuklar için hazırlanan etkin okuma ve anlama, sözel okumayı güçlendirme kaynakları kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler almaktadır.
 

Adeda Dikkat Güçlendirme Seti 3,4,5 Yaş için Çeşitler Faydalı Mı?

Adeda Yayıncılık dikkat güçlendirme setleri Doç. Dr. Osman Abalı tarafından özenle ve büyük emeklerle hazırlanmıştır. 20 yıllık tecrübesini bu setlere aktaran Doç. Dr. Osman Abalı, adeda yayıncılık dikkat güçlendirme setlerine sahip olan çocukların 27 farklı algı alanın açılmasına, el ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olmaktadır.